Dla Pracownika

Szukasz nowej pracy, nowych wyzwań, nowego projektu.

Co prawda działamy głównie w prostym modelu Time&Material, ale pracując dla jednego z naszych klientów – a są to znane, światowe firmy – nie jesteś zostawiony samemu sobie. Dbamy o twój rozwój zawodowy, o to, żebyś nie otrzymywał zadań ponad twoje siły, wspieramy cię w rozwiązywaniu ewentualnych problemów. Zadbamy o podwyżkę dla ciebie oraz o awans zawodowy.

  • Oferujemy: Multisport oraz Medicover
  • Pracujesz zdalnie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wszystkie ważne sprawy są do „dogadania”

Kogo szukamy:

BI Developerów znających lub chcących poznać stos technologiczny Microsoft. MS SQL, Power BI, środowisko Azure oraz ogólnie: SQL, ETL, DWH

Software Developerów operujących w środowisku Microsoft. Zarówno specjalistów od Frontend, jak i Backend, oraz oczywiście „Full Stack”. ,Net, Net Core, SQL, Angular, React, Javascript, itp. Oczywiście, jeśli znasz się na Azure, Hadoop – ogólnie Big Data, potrafisz operować w architekturze opartej o mikroserwisy (np. Kubernetes), znasz się na Azure Devops – to tylko jeszcze lepiej.

Software Developerów operujących w środowisku Java. I tutaj, zarówno specjalistów od Frontend, jak i Backend, oraz oczywiście „Full Stack”. Java, Javascript, Go Lang. Jeśli umiesz pracować w architekturze mikroserwisowej, miałeś do czynienia z AWS lub Google Cloud – tym łatwiej znajdziemy dla ciebie adekwatne i rozwojowe zajęcie

Devops – to ostatnio bardzo poszukiwana specjalizacja. Gitlab pipelines, doświadczenie w budowaniu i uruchamianiu mikrokontenerów, Java Appliation Servers i podobne obszary. Na pewno szybko znajdzie się dla ciebie ciekawy projekt.

Poszukujemy głównie developerów z doświadczenieniem 2 lata +, ale oczywiście im więcej doświadczenia tym lepiej. Mamy oferty dla ekspertów, architektów i konsultantów. Jeśli jesteś Project Managerem lub Scrum Masterem – również będzie nam miło nawiązać współpracę.


Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.

+48 516 125 484